İzmir Uluslararası İktisadi İdari Bilimler Kongresi
İzmir International Congress on Economics and Administrative Sciences
Congrès International d’Izmir des Sciences Economiques et AdministrativesKATILIMCILARIMIZDAN GELEN BAZI GERİ BİLDİRİMLER / SOME FEEDBACKS AND MESSAGES FROM OUR PARTICIPANTS
Sayın Prof. Dr. Süleyman YÜKÇÜ,
IZCEAS Kongre Başkanı
Kıymetli hocam, insiyatifiniz ve Başkanlığınızda başarılı bir biçimde gerçekleştirilen uluslararası nitelikteki Kongremiz Fakültemizin kurumsal tarihinde önemli bir eşiğin aşılması anlamında yerini almıştır. Şahsınızda başta Kongre Düzenleme Komitesi olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkür ederim.
Çalışmalarınızda kolaylıklar diler, saygı ve sevgiler sunarım.
Gönderen: U.U.
Dear members of the Organizing Committee,
Many thanks for the excellent organization of the conference and your kind hospitality.
With sincere gratitude,
Gönderen: N.O.
Mensuplarının sahip olduğu kurumsal aidiyet bilinci ve güçlü kurum kültürünün bir sonucu olarak değerlendirdiğim 1. İzmir Uluslararası İktisadi ve İdari Bilimler Kongresi'ne katılmaktan büyük onur ve mutluluk duydum. Akademik ve sosyal programı aksaksız bir şekilde yürüyen, her aşamasında 9 Eylül Üniversitesi İİBF mensuplarının katkılarıyla daha da değerli hale gelen bu kongrenin gelecekte de başarılı bir şekilde gerçekleştirilerek süreklilik kazanacağına inanıyorum. Bu vesileyle İZCEAS 2018 Dönem Başkanı Prof.Dr. Süleyman Yükçü hocamın şahsında ekibine emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.
Gönderen: A.A.
Dear Colleagues,
Despite the fact that I had, in many occasions, the opportunity to express my full admiration about the perfect organization of the izceas conference, returning to my country I would like to repeat my warm thanks to all of you and particularly to my dear colleague and friend Kamil Tugen. As a matter of fact, everything was perfect, which is awfully difficult to happen in the frame of an international conference with so many participants. To begin with, there was a constant lovely atmosphere, a kind thought for each of us, a very good hotel and restaurant, and last but not least a very succesfully worked programme of papers presentation and discussion, performing for three different languages.
Then, lot of congratulations again to all the organizators of the conference and many thanks. I am expecting the Volume of the publication of the conference papers.
Gönderen: M.N.D.
Dear Organizing Committee Members/Chair,
(1) First and foremost , thank you for kindly inviting me and providing an opportunity to participate in the Congress organized by Dokuz Eylul University Faculty of Economics and Administrative Sciences IZMIR TURKEY [IZCES’18.].
(2) The whole experience was meaningful, academically productive, and has positive enduring & memorable impact. For that I would like to extent my sincere thanks to Prof. Dr.YUKCU, Prof.Dr.TUGEN &Prof. Dr. HOTAR and faculty members of Economics and Administrative Sciences Dokuz Eylul University.
(3) Finally, I am grateful to Organizing Committee Members/Chair for their excellent professional support, effective coordination, and immense hospitality.
Thank you all once again and with best wishes!
Gönderen: M.A.B.
Le plaisir est aussi grand pour moi Cher Ami! Mille merci pour l’ organisation merveilleuse du Congrès et pour votre esprit d’hospitalité incomparable! Mes salutations chalereuses à ta famille!
Gönderen: V.K.
Sayın Dekan ve Düzenleme Kurulu,
İZCEAS'18 de emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. İZCEAS'19 da buluşmak üzere..
Saygılarımla..
Gönderen: C. Ç.
İyi günler,
Üzülerek belirtiyorum ki bu muhteşem kongreye katılamadım ancak 2019 da gerçekleşecek olana mutlaka katılmak istiyorum.
Gönderen: S. Y.
Merhaba,
Düzenlenen bu güzel konferans için teşekkür ederim.
Gönderen: M.A.
Sayın hocam merhabalar, kongreye katılımımızı gerçekleştirdik, gerçekten çok harika bir kongreydi ve çok keyif aldık.
Gönderen: F.Y.C.
Sayın Yetkili,

05-08 Aralık 2018 tarihinde düzenlenen İzmir İktisadi İdari Bilimler Kongresi; sosyal bilimler alanında konuların paylaşıldığı çok güzel bir organizasyon olarak gerçekleşti. Akademisyenleri, araştırmacıları, profesyonelleri, meslek mensupları ile yüksek lisans ve doktora öğrencilerini bir araya getirerek konuların tüm yönlerinin tartışıldığı, oturumlar ve paneller ile araştırma bulguları ve sonuçlarını, deneyimleri, çalışmaların ve yeni fikirlerin paylaşıldığı bir kongre gerçekleşmiştir. Keyifli geçirdiğim bu sempozyum için başta Kongre başkanı Prof. Dr. Süleyman Yükçü hocama, düzenleme komitesine ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
Gönderen: Z.A.
5-8 Aralık 2018 tarihinde Çeşme Altınyunus'ta düzenlenen İZCEAS kongresinin planlaması, davetli konuşmacıların seçimi, kongre yer seçimi, kongre çantasının hazırlanma biçimi, gala yemeğinin düzenlenmesi ve programlanması, gezi planlaması ve kongrenin aksaksız bir şekilde yürütülmesinde titiz çalışmaları sonucunda başarılı ve zevkli bir kongre süreci yaşatan tüm düzenleme komitesi Başkan ve üyelerine sonsuz teşekkürler. Kongre sürecini baştan sonuna kadar dikkatle izleyen ve katılımcıların sorunlarına anında çözüm getiren kongre Başkanı Sayın Prof. Dr. Süleyman YÜKÇÜ'ye sıcaklığı, güler yüzlülüğü ve her olaya özgü geliştirdiği pratik çözümleri için ayrıca teşekkür eder, saygılarımı sunarım.
Gönderen:  M.A.
Pek çok farklı ülkeden gelen üst düzey katılımcılar ile Kongre adeta bir Birleşmiş Milletler Toplantısı gibiydi.
Çok başarılı geçen bu Kongre İzmir’e ve bölgemize çok şeyler katmıştır. Başta Kongre Başkanı Sn. Süleyman Yükçü ve İİBF Dekan Vekili Sn. Kamil Tüğen olmak üzere emeği geçen herkesi yürekten kutluyorum. 9 Eylül Üniversitesi İİBF’nin ilk defa gerçekleştirdiği ve çok başarılı olduğu bu Kongre’nin önümüzdeki yıllarda aynı heyecanla devam etmesini diliyorum.
Gönderen: Ş.Ç.
Dokuz Eylül üniversitesin ve dönem başkanı Prof Dr Süleyman Yükcü hocanın ve ekibinin ev sahipliğini yapmış olduğu güzel kongre için emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Gönderen: R.C.
Thank YOU very much For al. That was a Conference very good organised Best regards.
Gönderen: S.I.